Platený terorizmus spoza poslaneckých lavíc

Autor: Auxt Róbert | 11.3.2015 o 7:15 | (upravené 20.3.2015 o 18:18) Karma článku: 12,67 | Prečítané:  2879x

Automatické zbrane, týranie, strach sú definíciou teroru. Presne takého teroru, ktorý deň čo deň sledujeme v televízii. Svojím spôsobom sa nás Slovákov terorizmus netýka, keďže buď ide o USA, Blízky východ, alebo Francúzsko. Ale to je omyl.  Slovensko svojich domácich ekonomických a morálnych "teroristov" už dávno má.

Pre ilustráciu, nášho veľkého brata Kaliňáka trápi, ako rozšifrovať naše dáta. Vraj kvôli hrozbe terorizmu a nezákonnej činnosti. Chatovanie, aplikácie v mobiloch, či platby cez internet banking—využívanie týchto služieb cez zašifrované aplikácie by mali po novom každý človek či firma hlásiť štátu. Do tohto všetkého by nám mali vedieť v budúcnosti nahliadnuť, aby nás ochránili pred hrozbou terorizmu v novom zákone o informačných službách, čo nám odsúhlasí naša Národná (z)rada.

Na druhej strane si všetci platíme „domácich teroristov“ priamo v radoch poslancov, ako je tomu v prípade „bývalého“ poslanca, ktorý si počas rokov v parlamente vedel zabezpečiť nielen luxusný život (nazývajme to „štandardom“), ale ako bokovku mal aj záľubu v držaní samopalov a guľových zbraní, poprípade terorizovaním vlastnej rodiny.

Niekto mi povedal: „..že veď ho už zavreli a tým je to ukončené, načo to riešiť“. Samozrejme, že slovenská justícia bývalého poslanca prepustila na kauciu (za okrúhlych 20 tisíc), čo opätovne potvrdzuje pravidlo, že na Slovensku sa dá kúpiť úplne všetko (a nie len pár starých samopalov a guľovníc). A teda načo to riešiť. Práve takéto názory sú ešte nebezpečnejšie ako samotné teroristické organizácie, keďže otvárajú dvere budúcim ľudským tragédiám za použitia ignorancie a rezignácie.

Čo je toto za chorá a psychotická spoločnosť?

To však nie je všetko. Občania tohto štátu sa aj skladajú na obsluhu tohto druhu morálneho a ekonomického teroru. Cez svoje dane financujú rozpočet cirkusu NRSR, ktorý ani nevie menovať nového člena NKU počas niekoľkých rokov (aby náhodou nekontroloval doslovný tunel pod hradom). 

Samozrejme k sume treba pripočítať garážový tunel za 29 mil. EUR. Čiže celý špás ná s stojí  za rok 2015 asi vyše 50 mil. EUR. Všetko preto, aby sme pánom z NRSR zabezpečili luxus. Veď koho zaujíma, že v Košiciach nefunguje električka, alebo, že v Bratislave "padol most" a centrum je rozkopané, ako pri okupácii. Hlavne, že bude garáž pre poslancov.

To, že asi málokto pozná všetkých 150 poslancov je ideálne, lebo nikto nevie následne sledovať ich činnosť, alebo nečinnosť (alebo inú extrémistickú, či priamo ekonomicko-teroristickú činnosť). Nevie ich podľa všetkého kontrolovať ani ich materská strana, keďže sa stratí v dave ostatných nemých tvárí NRSR. Čo tak znížiť ich počet? (menej poslancov čo ich ľudia aj poznajú a peniaze na garáže dať radšej na naše "luxusné" nemocnice, cesty a skrachovaným živnostníkom Váhostavu). 

Výsledkom vysokého počtu (skoro nepoznaných) poslancov sú presne aj bizarné a ľudsky veľmi smutné príbehy, ako ten kedy sa poslanec a člen ľudsko-právneho výberu správal väčšmi ako rodený terorista po vzore ISIS a nie ako ochranca občanov právneho štátu. Hlavne, že budeme mať zákon, čo veľkému bratovi ukáže to podstatné z nášho súkromia, lebo občania sú tí nebezpeční (pre moc v poslaneckých laviciach).

Mám pocit, že Slovensko už dávno žije v Matrixe, v ktorom si niekto bohužiaľ vybral asi tú červenú pilulku a ostal uväznený v „perfektnom“ Orwellovskom svete ako z románu 1984.

Tak kľudne spime ďalej a nabíjajme tento systém energiou..

 

 

article_photo

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Čo si o autokamerách myslí polícia a môže ísť video na Facebook?

Autokamery snímajú aj poznávacie značky a tváre ľudí, s videami preto treba narábať opatrne.

DOMOV

Fico chce opäť bojovať s korupciou, založí nový úrad

Fico zvažuje aj prijatie nového ústavného zákona o preukazovaní pôvodu majetku


Už ste čítali?